archiwum

2 tygodnie temu

Nowy artykuł w iMagazine

Zachęcamy do przeczytania najnowszego artykułu aktorstwa Gracjana Pietrasa na łamach iMagazine Pierwsze prawo robotyki

przeczytaj
2 tygodnie temu

Trwa rekrutacja

Kancelaria DJP poszukuje nowych pracowników. Aplikuj na stanowisko Młodszego Prawnika i dołącz do naszego zespołu Młodszy Prawnik, Doktór Jerszyński Pietras Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Warszawa, mazowieckie

przeczytaj
2 miesiące temu

Nowy artykuł w iMagazine

Zachęcamy do przeczytania najnowszego artykułu aktorstwa Gracjana Pietrasa na łamach iMagazine Smartbandy – paski do Apple Watch stały się poligonem wynalazczości

przeczytaj
6 miesięcy temu

Nowy artykuł w iMagazine

Polecamy artykuł autorstwa adw. Gracjana Pietrasa , który właśnie pojawił się na stronie iMagazine. Deweloperze, czy jesteś właścicielem swoich produktów?

przeczytaj
7 miesięcy temu

Kancelaria Partnerem Pro Bono ELSA

Kancelaria po raz kolejny została Partnerem Pro Bono Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland

przeczytaj
10 miesięcy temu

Nowy adwokat w zespole DJP

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu DJP dołączył Pan Jacek Tuśnio, adwokat specjalizujący się w postępowaniu cywilnym, prawie pracy oraz w umowach w obrocie gospodarczym.

przeczytaj
10 miesięcy temu

Kancelaria DJP po raz drugi Mecenasem Edukacji Prawniczej

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 27 czerwca 2016 roku Kancelaria DJP została po raz drugi uhonorowana tytułem Mecenasa Edukacji Prawniczej przez Europejskie Stowarzyszenia Studentów ELSA Poland.   

przeczytaj
10 miesięcy temu

Wyróżnienie dla aplikantów DJP w Konkursie Arbitrażowym Lewiatan

Z przyjemnością informujemy, że drużyna, której członkami byli aplikanci Adriana Palczewska i Maciej Rzepka, zdobyła II miejsce w kategorii „Najlepsza odpowiedź na pozew” w  Konkursie Arbirażowym Lewiatan 2016, organizowanym przez Sąd Arbitrażowy przy Konfederacji Lewiatan.

przeczytaj
11 miesięcy temu

Nowy aplikant adwokacki w zespole DJP

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu DJP dołączyła Pani Magdalena Jezierska, aplikant adwokacki specjalizujący się w prawie spółek oraz postępowaniu cywilnym.

przeczytaj
11 miesięcy temu

Kancelaria DJP partnerem I Ogólnopolskiej Konferencji „Praca w Praktyce”

Mamy przyjemność poinformować że Kancelaria została partnerem I Ogólnopolskiej Konferencji „Praca w praktyce”organizowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa, które odbędzie się w dniu 3 czerwca w Polskiej Akademii Nauk. W konferencji weźmie udział mec. Jarosław Jerszyński, który poprowadzi prelekcję na temat teoretycznych i praktycznych aspektów zawierania umów z praktykantami.

przeczytaj